Jest to nie tylko ekskluzywny salon urody, to przede wszystkim miejsce, którego urok urzeknie Państwa swym ciepłem. Miejsce w centrum Elbl±ga, gdzie poczuj± się Państwo naprawdę wyj±tkowo. W moim salonie mog± Państwo leczyć i pielęgnować skórę, powstrzymać oznaki starzenia, zmienić swój image, skorygować niedoskonało¶ci urody.

Profesjonalny zespół, najnowsze techniki i metody leczenia, nowoczesny sprzęt, ale przede wszystkim indywidualne i rzetelne podej¶cie do pacjenta/klienta, to wszystko sprawia, że jeste¶my w stanie podj±ć każde wyzwanie i uczynić wszystko, by osi±gn±ć zamierzony efekt.

Państwu oddaję komfortowo wyposażone gabinety, wybór zabiegów daj±cych maksymalny efekt i bezpieczeństwo. Tutaj czas zwalnia swój bieg, by każdy mógł zapomnieć o tym co nas otacza. Niezależnie od tego, czy to specjalna okazja czy po prostu zwyczajny dzień, tu mog± Państwo podarować sobie odrobinę luksusu - jeste¶my, by o to dbać.
 
 
Kosmetologia estetyczna
- kwas hialuronowy : modelowanie ust oraz wypełnianie zmarszczek
- osocze bogato płytkowe: stymuluje skórę do regeneracji, zwiększa elastyczno¶ć i napięcie skóry, poprawia ukrwienie, wygładza zmarszczki i bruzdy, przyspiesza procesy gojenia, przywraca skórze blask
- mezoterapia igłowa : regeneracjia i odmłodzenie skóry, w leczenie rozstępów, cellulitu, a także przy wypadaniu włosów i łysieniu.
- lipoliza iniekcyjna : redukowanie tkanki tłuszczowej
- botox : niwelowanie zmarszczek
 
stat4u
Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.