Jest to nie tylko ekskluzywny salon urody, to przede wszystkim miejsce, którego urok urzeknie Państwa swym ciepłem. Miejsce w centrum Elbląga, gdzie poczują się Państwo naprawdę wyjątkowo. W moim salonie mogą Państwo leczyć i pielęgnować skórę, powstrzymać oznaki starzenia, zmienić swój image, skorygować niedoskonałości urody.

Profesjonalny zespół, najnowsze techniki i metody leczenia, nowoczesny sprzęt, ale przede wszystkim indywidualne i rzetelne podejście do pacjenta/klienta, to wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć każde wyzwanie i uczynić wszystko, by osiągnąć zamierzony efekt.

Państwu oddaję komfortowo wyposażone gabinety, wybór zabiegów dających maksymalny efekt i bezpieczeństwo. Tutaj czas zwalnia swój bieg, by każdy mógł zapomnieć o tym co nas otacza. Niezależnie od tego, czy to specjalna okazja czy po prostu zwyczajny dzień, tu mogą Państwo podarować sobie odrobinę luksusu - jesteśmy, by o to dbać.
 
 
Stylizację rzęs technikami objętościowymi
Metody objętościowe w żadnen sposób nie są zależne od ilości rzęs naturalnych. Aplikacja taka jest lekka, delikatna i komfortowa w noszeniu, a także nie ingeruje w zdrowie i stan rzęs naturalnych. Wszystko to dzięki stale udoskonalanym technikom aplikacji, które zakładają równomierny rozkład wektorów sił ciężkości w różne strony względem siebie przy zachowaniu odpowiedniego kąta odchylenia. Jest to doskonały sposób na uzupełnianie ubytków rzęs naturalnych oraz na rekonwalescencję rzęs po nieudanych zabiegach przedłużania.

Różnorodność metod, materiału i technik aplikacji daje możliwość dowolnego zagęszczenia w przypadku rzęs rzadkich, co do tej pory było nieosiągalne przy metodzie 1:1. Do dyspozycji są metody od naturalnego 2-3D, aż po 10D, które wygląda bardziej efektownie. Widok pięknych rzęs pomimo faktu, że wykorzystywana jest znacznie mniejsza ilość kleju niż przy aplikacji jeden do jednego, utrzymuje się dłużej, gdyż mimo utraty jednego z wachlarzy stworzonych z rzęs, reszta rozchodząc się uzupełnia lukę.

Gdy metody objętościowe zdobywały dopiero rynek, bardzo popularne były stylizacje z zastosowaniem luksusowego produktu jakim są naturalne rzęsy z norki syberyjskiej. Cieszyły się zainteresowaniem ze względu na ich lekkość i delikatność. Aktualnie podczas aplikacji wykorzystujemy rzęsy naturalne, jedwabne i kaszmirowe. Stylizację wykonujemy tworząc wachlarze z pojedynczych rzęs lub wykorzystujemy gotowe wachlarze, które są jeszcze delikatniejsze a efekt oszałamiający.

Pielęgnacja przedłużonych rzęs
• przez pierwsze 2 godziny po założeniu należy unikać kontaktu oczu i rzęs z wodą
• przez pierwsze dwa dni nie powinno się pływać, należy unikać gorących parowych kąpieli, mycia twarzy gorącą wodą
• nie można używać mascary na bazie oleju – jedynie na bazie wody!
• stosować płyn do demakijażu jedynie na bazie wody
• na zaaplikowane rzęsy nie robi się trwałej ondulacji
• nie powinno się stosować zalotki, gdyż może ona połamać rzęsy doklejone i naturalne
• należy pamiętać, aby nie trzeć oczu i rzęs podczas mycia twarzy
• regularne odwiedzanie sauny może powodować ich przedwczesne wypadanie albo ich odkształcanie w kierunkach przeciwnych do kierunku naturalnych rzęs

 
stat4u
Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.