Jest to nie tylko ekskluzywny salon urody, to przede wszystkim miejsce, którego urok urzeknie Państwa swym ciepłem. Miejsce w centrum Elbl±ga, gdzie poczuj± się Państwo naprawdę wyj±tkowo. W moim salonie mog± Państwo leczyć i pielęgnować skórę, powstrzymać oznaki starzenia, zmienić swój image, skorygować niedoskonało¶ci urody.

Profesjonalny zespół, najnowsze techniki i metody leczenia, nowoczesny sprzęt, ale przede wszystkim indywidualne i rzetelne podej¶cie do pacjenta/klienta, to wszystko sprawia, że jeste¶my w stanie podj±ć każde wyzwanie i uczynić wszystko, by osi±gn±ć zamierzony efekt.

Państwu oddaję komfortowo wyposażone gabinety, wybór zabiegów daj±cych maksymalny efekt i bezpieczeństwo. Tutaj czas zwalnia swój bieg, by każdy mógł zapomnieć o tym co nas otacza. Niezależnie od tego, czy to specjalna okazja czy po prostu zwyczajny dzień, tu mog± Państwo podarować sobie odrobinę luksusu - jeste¶my, by o to dbać.
 
 
Nowoczesny makijaż permanentny
Makijaż permanentny służy do naturalnego podkre¶lenia brwi, oczu i ust. W przypadku całkowitego braku brwi do rekonstrukcji łuku lub rekonstrukcji ust w przypadku bardzo dużego zaniku czerwieni wargowej. Bardzo ważne jest dobranie barwników , aby efekty były jak najbardziej zbliżone do naturalnego kolorytu.

Estetyczny makijaż permanentny wykonany najnowszymi technikami to:
- pigmentacja ust z klasycznym wypełnieniem lub technik± Natural Lips
- liplight pigmentacja roz¶wietlaj±ca ponad ustami
- pigmentacja brwi metod± cienia lub technik± ombre
- pigmentacja brwi technik± microblading i cieniowanie/włos i hybryda
- pigmentacja brwi technik± „kaszmirowe brwi”
- pigmentacja powiek górnych w linii rzęs lub Eyeliner czy Eyeshadow Lifting Effect a także pigmentacja powiek dolnych
- pieprzyk dekoracyjny

Podczas zabiegu następuje delikatne podrażnienie, zaczerwienienie lub obrzęk skóry. Objawy te szybko ustępuj± i następnego dnia możemy pokazać się w pracy. Bezpo¶rednio po zabiegu barwa jest intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ci±gu 5 dni zabarwienie zblednie nawet o 50% poprzez naturalne wyłuszczanie. Bardzo ważne, by w tym czasie nawilżać poddany pigmentacji element, zgodnie z zaleceniami linergistki. . Od 4 - 8 tygodni wskazane jest wykonanie korekty, w celu wzmocnienia koloru. Można wtedy zmienić kolor, a w przypadku brwi powiek delikatnie zmienić kształt. Przez pierwsze 2 tygodnie po zabiegu należy unikać słońca, solarium, sauny, k±pieli w basenie, innych czynników drażni±cych.
 
stat4u
Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.