Jest to nie tylko ekskluzywny salon urody, to przede wszystkim miejsce, którego urok urzeknie Państwa swym ciepłem. Miejsce w centrum Elbl±ga, gdzie poczuj± się Państwo naprawdę wyj±tkowo. W moim salonie mog± Państwo leczyć i pielęgnować skórę, powstrzymać oznaki starzenia, zmienić swój image, skorygować niedoskonało¶ci urody.

Profesjonalny zespół, najnowsze techniki i metody leczenia, nowoczesny sprzęt, ale przede wszystkim indywidualne i rzetelne podej¶cie do pacjenta/klienta, to wszystko sprawia, że jeste¶my w stanie podj±ć każde wyzwanie i uczynić wszystko, by osi±gn±ć zamierzony efekt.

Państwu oddaję komfortowo wyposażone gabinety, wybór zabiegów daj±cych maksymalny efekt i bezpieczeństwo. Tutaj czas zwalnia swój bieg, by każdy mógł zapomnieć o tym co nas otacza. Niezależnie od tego, czy to specjalna okazja czy po prostu zwyczajny dzień, tu mog± Państwo podarować sobie odrobinę luksusu - jeste¶my, by o to dbać.
 
 
Certyfikaty

Prezentuję Państwu, dokumenty potwierdzaj±ce moje kwalifikacje. Z przyjemno¶ci± informuję, że dla Państwa zadowolenia z najwyższej jako¶ci usług, a także szerokiej możliwo¶ci wyboru zabiegów, nieustannie podwyższam swoje kwalifikacje zawodowe oraz całego zespołu.


                                                                mgr Anna Dorota Węglińska

        dyplomowany kosmetolog, linergista, wizażysta, stylista, mistrzyni Polski makijażu permanentnego

                                                                Satysfakcj± jest go¶cić Państwa. 

 
stat4u
Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.